Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Çiçek Yüzük

3.090,00 TL

Doğanın sadeliğe dökülmüş berrak görünümü, çiçek figürü ile modern bir dokunuş kazanıyor. Papatya, saf ve masum sevgiyi ifade ediyor. Sarı altın etkisi zamanın ruhunu, zengin dokusu ile birleştiriyor. Çiçek zarifliğinin estetik gücünü yakalıyorken, kendine has üslubunu ortaya koyuyor. Çiçeklerin ortasınndaki mavi taş, inceliklerle zenginleşiyor.Günlük kullanımlarında seni parlatacak profesyonel dokunuş onda.

Stok Kodu 14A2O62393
Barkod 14A2O62393 - Gram : 2,64 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Çiçek Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Çiçek Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Çiçek Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Çiçek Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Çiçek Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.