Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Çiçek Kolye

1.704,00 TL

Çiçek zarifliğinin estetik gücünü yakalayın. Işıltılı taşların sarı altın ile serpiştirilmiş görünütüsü, kendine has üslubunu ortaya koyuyor. Ortadaki büyük ışıltılı taş, bu inceliklerle zenginleşiyor. Özel günlerde ve günlük kullanımlarında seni parlatacak profesyonel dokunuş onda.

Stok Kodu 14A1A52336
Barkod 14A1A52336 - Gram : 1,54 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Çiçek Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Çiçek Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Çiçek Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Çiçek Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Çiçek Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.