Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Charm Tasarım Bileklik

22.587,00 TL

Farklı bir dokunuş isteyenler için Pandora altın bileklik tam sana göre! Enerji ve güç kaynağı olarak ifade edilen güneş figürü, kendinden emin sanatsal altının tavrıyla zarif bileklerini taçlandırıyor. Çiçek figürünün zarif çizgileri ile bütünleşerek mavinin büyülü tonlarında uzanan modeli gözlerini kamaştırmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A23E02925
Barkod 14A23E02925 - Gram : 9,85 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 9,85 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Charm Tasarım Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Charm Tasarım Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Charm Tasarım Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Charm Tasarım Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Charm Tasarım Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.