Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Nazar Bileklik

5.835,00 TL

Çeyrek bilekliğin, birbirleri içerisine geçmiş zincirleri, şık tasarımın bütünlüğüne uzanıyor. Son dönemlerin çok sevilen modellerinden biri olan çeyrekli bileklik, zengin dokusu ve parlak görünümü ile gerçekçi tutkuları yansıtıyor.

Stok Kodu 14A2O63403
Barkod 14A2O63403 - Gram : 3,94 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Nazar Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Nazar Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Nazar Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Nazar Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Nazar Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.