Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Nazar Bileklik

8.789,00 TL

Çeyrek bilekliğin, ezme zinciri, şık tasarımın bütünlüğüne uzanıyor. Son dönemlerin çok sevilen modellerinden biri olan çeyrekli bileklik, zengin dokusu ve parlak görünümü ile gerçekçi tutkuları yansıtıyor. Nazar boncuk detayı ile küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor. Çeyrek bileklik her gününe uyum göstermek için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2N01659
Barkod 14A2N01659 - Gram : 6,11 gram
Renk Sarı
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Nazar Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Nazar Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Nazar Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Nazar Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Nazar Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.