Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Bileklik

9.758,00 TL

Çeyrek bilekliğin birbirleri içerisine geçmiş zincirleri, parlak görünümün tasarımına uzanıyor. Rolexi andıran tarzı ile çeyrek bilekliği modern bir stile dönüştürüyor. Son dönemlerin çok sevilen modellerinden biri olan çeyrekli bileklik, zengin dokusu ve parlak görünümü ile gerçekçi tutkuları yansıtıyor.

Stok Kodu 14A1H47768
Barkod 14A1H47768 - Gram : 5,66 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,66 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap