Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Beyaz Yonca Yüzük

5.763,00 TL

Yonca altın yüzük, zarafetin minimal ve ferahlatıcı tarzı ile büyülemek için hazırlanıyor. Yonca çoğunlukla üç yapraklıdır ve dört yapraklı yonca doğada nadiren görülüyorken; her bir yaprağı da ayrı bir anlamı barındırıyor. Dört yaprağın da var olması ile her şeyin tamam olduğuna inanılıyor. Yonca yüzük, beyaz renkten aldığı masumiyet, sadakat ve huzurun dinginliğini hissetmeni sağlıyor.

Stok Kodu 14A23E03972
Barkod 14A23E03972 - Gram : 1,77 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,77 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Beyaz Yonca Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Beyaz Yonca Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Beyaz Yonca Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Beyaz Yonca Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Beyaz Yonca Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.