Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Beyaz Tasarım Bileklik

9.543,00 TL

Tasarım altın bilekliğin halkaları birbirlerini sevgiyle sarıyorken, beyaz taşlı tasarımı ile zarif bir görünüm kazanıyor. Altın bilekliğin ağır tarzı, altının gücü ile zengin bir hava katmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2O63750
Barkod 14A2O63750 - Gram : 9,32 gram
Renk Sarı
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Beyaz Tasarım Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Beyaz Tasarım Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Beyaz Tasarım Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Beyaz Tasarım Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Beyaz Tasarım Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.