Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Beştaş Yüzük

2.864,00 TL

Beştaş (sırataş) altın yüzüğün estetik stili, prizmatik yansıması ve tırnak vurgusu ile ışığına ışık katıyor. Altın beştaş yüzük, genellikle evliliğin beşinci yılından sonra tercih ediliyorken, her bir taş farklı anlamları vurguluyor. Mutluluk, huzur, sadakat, aşk ve bereket, evliliğin ve bu yüzüğün temel taşlarını ifade ediliyor. Altın beştaş yüzük, yüksek montürü ve işlemeli kenar kısımları ile kendi gücünü hissetmeni sağlıyor. Sarı altının anlamlı duruşu ve güçlü ihtişamı, parmaklarını kavramak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1K58392
Barkod 14A1K58392 - Gram : 2,86 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Beştaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Beştaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Beştaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Beştaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Beştaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap