Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Baget Yüzük

1.226,00 TL

Karakterli ve ışıltılı duruşu ile altın baget yüzük, tarzına yakışan harika bir parça olmak için hazırlanıyor. En şık kesim türlerinden biri olan baget tavrı ve onu koruyan minik taşlar ile estetik havayı yakalaman için her gününe dost olacak bir takı. Baget yüzüğün modern dikdörtgen tarzı, benzersiz prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Klasikten uzak, daha genç ve daha dinamik görünümü ile ışıltının gücünü hissetmeni sağlıyor.

Stok Kodu 14A1N39728
Barkod 14A1N39728 - Gram : 1,16 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.