Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Baget Yüzük

3.451,00 TL

Modern ve en şık kesim türlerinden biri olan baget tarzı ile estetik ve ışıltılı havayı yakala! Baget yüzüğün dikdörtgen stili, benzersiz prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Klasikten uzak, daha genç ve daha dinamik görünümü ile kendi gücünü hissetmeni sağlıyor. Kanat kısmındaki ışıltılı taşların dokunuşu ile rolex tarzı; özgür, spor ve kalıplara sığmayan tavrını vurguluyor. Baget yüzükte, sarı altının iyileştirici gücü hissediliyorken, seni aşk ile sarmalıyor.

Stok Kodu 14A1A53729
Barkod 14A1A53729 - Gram : 3,03 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap