Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Baget Tasarm Bileklik

24.585,00 TL

Modern ve en şık kesim türlerinden biri olan baget tarz ile estetik ve ışıltılı havayı yakala! Altın baget bilekliğin dikdörtgen tarzı, benzersiz prizmatik yansıması ile tasarıma ışık katıyor. Klasikten uzak, daha genç ve daha dinamik görünümü ile ışıltının gücünü hissetmeni sağlıyor. Baget altın bileklik, tamamlayıcı stili ile her gününe uyum sağlamak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2L84766
Barkod 14A2L84766 - Gram : 19,44 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 19,44 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Tasarm Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Baget Tasarm Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Tasarm Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Baget Tasarm Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Baget Tasarm Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.