Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Baget Tasarım Kolye

7.923,00 TL

Dikdörtgen bagetler, minik taşlar ile ışıltı güçlerini vurguluyorlar. Çember figürün alt çevresini sarmalayan bagetlerin güzelliği, radikal duruşu ile yeni bir yorum kazanıyor. Bu yorumla ise baget kolye, abartı ve sıradanlığın ortasındeki en güvenli bölgede yer alıyor. Zarafetin baget etkisi, net tavrı ile seni şaşırtıyorken çemberdeki zengin dokunsal hissi çizgilerin gücüne bırakıyor.

Stok Kodu 14A0L16870
Barkod 14A0L16870 - Gram : 5,39 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,39 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Tasarım Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Baget Tasarım Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Tasarım Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Baget Tasarım Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Baget Tasarım Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap