Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Baget Kolye

6.928,00 TL

Baget tarz, birçok çeşidi ve modeli ile her kadının vazgeçilmez bir parçası oluyor ve şıklığı ile tüm ışığı sana odaklıyor. Özel günlerini hayal et ve kendi baget kolyeni almak için hazırlan! Zarif zincir tasarımı ile sağlamlığından güç alırken minik sentetik taşların çevrelediği büyük alan, ışığına ışık katmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A23T02307
Barkod 14A23T02307 - Gram : 2,69 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,69 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Baget Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Baget Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Baget Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.