Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Baget Kolye

16.927,00 TL

Geometri ve simetrik dokunuşlar ile çizgilerin gücü estetiğin tavrı ile yeniden yorumlanıyor. Kolyenin ortasında oluşan yıldız sembolü, kendine has üslubunu tezatla yumuşatıyor. Geometrik şekillerin ışıltılı taşlar ile donanımı, estetik övgüyü hakediyorken; bagete uzanan yol, lüksü üst sınıra taşıyor. Sarı altın ve siyah zincirlerin ikili etkisi, tüm ihtişamın altını çizer nitelikte.

Stok Kodu 14A1M44770
Barkod 14A1M44770 - Gram : 5,59 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,59 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Baget Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Baget Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Baget Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap