Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Baget Çiçek Yüzük

2.575,00 TL

Çiçekli altın baget yüzük, sanatsal duruşu ile tarzına yakışan harika bir parça olmak için hazırlanıyor. O, modern ve en şık kesim türlerinden biri olan baget tavrı ile çiçek figürünü yeniden yorumluyor. Yaprakların aldığı şekil, baget esintisinin muhteşemliğini ortaya koyuyor. Estetik havayı yakalaman için her gününe dost olacak bir takı. Baget yaprakların dikdörtgen tarzı, benzersiz prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Klasikten uzak, daha genç ve daha dinamik görünümü ile ışıltının gücünü hissetmeni sağlıyor.

Stok Kodu 14A1A51686
Barkod 14A1A51686 - Gram : 1,81 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,81 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Çiçek Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Baget Çiçek Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Çiçek Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Baget Çiçek Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Baget Çiçek Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap