Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Baget Çiçek Kolye

3.487,00 TL

Baget ihtişamı estetik çiçek yaprakların içerisinde sanatsal bir duruş kazanıyor. Doğa dostu takının, zarafetin ötesine uzanan etkisi seni büyülüyor. Yaprakların uç kısımlarındaki taşlar, modern dokunuşları ile güzellik rotasını yeniden oluşturuyor.

Stok Kodu 14A1E59328
Barkod 14A1E59328 - Gram : 2,86 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Çiçek Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Baget Çiçek Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Çiçek Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Baget Çiçek Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Baget Çiçek Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap