Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Baget Bileklik

12.981,00 TL

Işıltılı taşlarla çevrili baget kesimin gurmet tasarımla muhteşem uyumu gözlerini kamaştıracak! Dikkat çekici tarzı, modern dokunuşlar ile birleşirken, minimal tavrı ile büyülü bir esinti bırakıyor. Gurmetin zarif stili, minik taşların birbirlerini desteklemesi ile benzersiz prizmatik yansıması; ışığına ışık katmak ve bileğine zarafeti yansıtmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A23E02953
Barkod 14A23E02953 - Gram : 4,10 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,10 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Baget Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Baget Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Baget Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.