Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Ataç Zincir Bileklik

8.788,00 TL

Zarif altın bilekliğin narin halkaları birbirlerini sevgiyle sarıyorken, estetik kesimleri tasarıma ışık katıyor. Altının, rengi, ışıltını çoğaltıyorken, aranan parça oluyor. Altın bilekliğin tamamlayıcı ve hareketli tarzı, altının gücü ile zengin bir hava katmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A23E02854
Barkod 14A23E02854 - Gram : 2,87 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,87 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Ataç Zincir Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Ataç Zincir Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Ataç Zincir Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Ataç Zincir Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Ataç Zincir Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.