Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Alyans Tektaş Yüzük

8.804,00 TL

En anlamlı anların nişanesi olan alyans ve tektaş birleşerek aşkını doruklarda hissetmeye hazır mısın? Altının ışıltısıyla, özel olmanın en güzel ifadesini yansıtan Alyans tektaş yüzük aşkın en derin ruhunu, altınla inşa edilmiş sonsuzluk detayı seni büyülemek için tasarlandı.

Stok Kodu 14A3Y97541
Barkod 14A3Y97541 - Gram : 4,24 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,24 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Alyans Tektaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Alyans Tektaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Alyans Tektaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Alyans Tektaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Alyans Tektaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.