Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Altı Tırnak Tektaş Kolye

1.567,00 TL

Tektaş kolye, abartı ve sıradanlık arasındaki en güvenli bölgede yer alıyor. Güzelliğin gücünü senden alıyorken; ışığını parlatmak için biricikliğin duygusal hazzını kullanıyor. Kendine has üslubu ile altı tırnak montürü yeniden yorumlanıyor. Tektaş kolyenin zarif tavrı ile netlik takın.

Stok Kodu 14A1N41084
Barkod 14A1N41084 - Gram : 1,29 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Altı Tırnak Tektaş Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Altı Tırnak Tektaş Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Altı Tırnak Tektaş Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Altı Tırnak Tektaş Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Altı Tırnak Tektaş Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap