Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Allah Lafzı Kolye

7.377,00 TL

Manevi anlamı yüksek ve altının güçlü enerjisiyle daha da yükselişe geçen Allah yazılı altın kolye ile kendini şımart! Altın halka'nın etrafını saran ışıltılı taşlar içine Allah yazısı adeta tüm gözleri odak noktasına topluyor. Her gününe eşlik edecek ve ruhuna iyi gelecek!

Stok Kodu 14A23T02314
Barkod 14A23T02314 - Gram : 2,86 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,86 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Allah Lafzı Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Allah Lafzı Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Allah Lafzı Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Allah Lafzı Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Allah Lafzı Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.