Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın A Harfli Yüzük

3.786,00 TL

Altın zarafetin sevgine köprü görevini üstlendiği, baş harflerin en anlamlısını parmağında rahatça taşıyacağın bir tercihe dönüşüyor. Yeşil rengin, güven, sadakat ve huzurlu yanını senin için özel olan baş harf ile daima güçlü tut. Harf altın yüzük, sadeliğin ve kalitenin vazgeçilmez yanını senin için ifade ediyor.

Stok Kodu 14A1A51998
Barkod 14A1A51998 - Gram : 3,16 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın A Harfli Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın A Harfli Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın A Harfli Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın A Harfli Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın A Harfli Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap