Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın 3 Kalp Kolye

2.201,00 TL

Kalp, iki kişinin kalplerinin birleştiğini ve ayrılmaz oluşlarını anlatıyor. Yalnızca aşkı ifade etmek için kullanılmıyor. Kalp sembolü, sevgi duymak, destek olmak, birlik olmak, kardeşlik ve sözlere ihtiyaç duymadan sevgiyi ifade etme biçimi olarak da sıkça kullanılıyor. Üç farklı kalbin uç kısımlarından birbirlerine çekilmeleri aradaki güçlü bağı ifade ediyor. İçlerinin boş, taşlı ve dolu olması yeniliklere açık olduğunu anlatıyor. Farklılıkların aslında birbirinden farklı düşünmeye engel olmadığını, sıradışı görünen şeylerin pekâlâ sıradan olduklarını anlatıyorken; ışıltısı ile duygularına bambaşka bir soluk katıyor.

Stok Kodu 14A1T50969
Barkod 14A1T50969 - Gram : 1,81 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın 3 Kalp Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın 3 Kalp Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın 3 Kalp Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın 3 Kalp Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın 3 Kalp Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap