Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Rose Altın Tria Yüzük

2.396,00 TL

Bronz altının görsel ve yapısal kuvveti, oval tektaş yüzüğün zarif estetiği ile birleşiyor. Minik taşların ışıltılı detayı teninizin narin dokusunda yeniden güzelleşiyor. Işığın tırnak detayı ile çarpıcı kalıyorken, tektaşın gücünü zarifçe yansıtıyor. Modern tasarım, kalite ve sağlamlığın vurgusunu, bronz altın rengi ile keskin bir şekilde gerçekleştiriyor.

Stok Kodu 14A2O62366
Barkod 14A2O62366 - Gram : 1,70 gram
Renk Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,70 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Rose Altın Tria Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Rose Altın Tria Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Rose Altın Tria Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Rose Altın Tria Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Rose Altın Tria Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.