Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Rose Altın Sarma Yüzük

4.151,00 TL

Altın sarma yüzüğün, kuruvasan görünümü ona her baktığında yeme isteği oluşturabilir. Altın tellerin sarılması ile oluşan bu parça, sade şıklığının yanında gösterişli bir tavır sergiliyor. Rahat ve her ortama uyum gösteren stili ile kıyafetlerin için tamamlayıcı bir parça oluyor.

Stok Kodu 14A1M44787
Barkod 14A1M44787 - Gram : 3,57 gram
Renk Rose
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Rose Altın Sarma Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Rose Altın Sarma Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Rose Altın Sarma Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Rose Altın Sarma Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Rose Altın Sarma Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.