Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Rose Altın Motifli Plaka Yüzük

3.113,00 TL

Bronz altın plaka yüzüğün, otantik çizgileri, değişken ve estetik tavırları, sana güçlü bir görünüm ekliyor. Farklı ve benzersiz bir tarz için minimal anlayışını süsleyen stilini tamamlıyor. Yüzüğün üzerine istediğin harfi, sembolü veya tarihi yazdırarak, plaka yüzüğü kendine özel bir parçaya dönüştürmek için hazırlan.

Stok Kodu 14A1H48215
Barkod 14A1H48215 - Gram : 2,25 gram
Renk Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,25 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Rose Altın Motifli Plaka Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Rose Altın Motifli Plaka Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Rose Altın Motifli Plaka Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Rose Altın Motifli Plaka Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Rose Altın Motifli Plaka Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.