Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Rose Altın Çivi Yüzük

1.394,00 TL

Çivi, ufak ama güçlü bir tutucudur. Işıltılı taşlar, sıra şeklinde sarmaladığı çivinin başında zarif bir görünüm oluşturuyorken; kıvrım şeklinde uzanan çizgiler çivinin yüzeyine estetik bir görünüm kazandırıyor. Çivi altın yüzük, net ve keskin karakterini, gücünü, ince zekanı ve estetik yönünü vurguluyor.

Stok Kodu 14A0K22683
Barkod 14A0K22683 - Gram : 1,16 gram
Renk Rose
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Rose Altın Çivi Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Rose Altın Çivi Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Rose Altın Çivi Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Rose Altın Çivi Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Rose Altın Çivi Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.