Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Rose Altın Baget Vidalı Küpe

1.911,00 TL

Rose altının tenin ile ahengi gözleri kamaştırıyorken pırıltının valsı hissediliyor. Seni aynaya tekrar tekrar baktıracak güç onda! Çevrendeki herkes minik sentetik taşların dansını görebilecekken, kendin için bir güzellik yap.

Stok Kodu 14A0K22638
Barkod 14A0K22638 - Gram : 1,53 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Rose Altın Baget Vidalı Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Rose Altın Baget Vidalı Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Rose Altın Baget Vidalı Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Rose Altın Baget Vidalı Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Rose Altın Baget Vidalı Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap