Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Nazar Çeyrek Çerçeveli Bileklik

9.234,00 TL

Birbirleri içerisine geçmiş zincirler, altın topların halka üzerinde sıralanmış tasarımına uzanıyor. Çerçeveli Çeyrekli Bileklik, Nazar boncuğu detayı ile taçlandırılıyorken; çerçevenin kenar kısmında minik ışıltılı taşlar sıralanıyor. Son dönemlerin çok sevilen modellerinden biri olan çerçeveli çeyrek bileklik, zengin dokusu ile gerçekçi tutkuları yansıtıyor.

Stok Kodu 14A1M39681
Barkod 14A1M39681 - Gram : 6,94 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,94 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Nazar Çeyrek Çerçeveli Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Nazar Çeyrek Çerçeveli Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Nazar Çeyrek Çerçeveli Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Nazar Çeyrek Çerçeveli Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Nazar Çeyrek Çerçeveli Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap