Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Nazar Boncuklu Minimal Yüzük

2.248,00 TL

Altın minimal yüzükte, sevginin iç içe geçmiş stili; minimal tarzı sahiplenen kadınlar için mükemmel bir tercihe dönüşüyor. Nazar boncuğu, sözcük olarak "kutlu nesne" anlamındadır. İyi de kötü de gözle görüldükten sonra meydana gelir. İlk izlenim gözler ile gerçekleştiği için nazar boncuğu göz şeklindedir. Eski inanışlara göre nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurundadır. Nazar boncuklu yüzük, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor. Modern ve iç içe geçmiş zarafetin estetik dokunuşları, mavi rengin dehasına uzanıyor.

Stok Kodu 14A1A51723
Barkod 14A1A51723 - Gram : 1,58 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,58 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Nazar Boncuklu Minimal Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Nazar Boncuklu Minimal Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Nazar Boncuklu Minimal Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Nazar Boncuklu Minimal Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Nazar Boncuklu Minimal Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap