Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Sarı Altın Kelebek Kolye

4.547,00 TL

Evrensel olarak dönüşüm ve değişimi temsil eden kelebek stili, zarif vurgunun da biricik nişanesi oluyor. Yepyeni bir başlangıç veya yepyeni bir düşünce tarzını ifade etmenin en iyi yolu haline geliyor. Saf sevginin en derin anlamı olan kelebek kolye görüntüsü ile zarif bir tavrı yakalıyor.

Stok Kodu 14A23T01098
Barkod 14A23T01098 - Gram : 1,62 gram
Renk Sarı - Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,62 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Sarı Altın Kelebek Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Sarı Altın Kelebek Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Sarı Altın Kelebek Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Sarı Altın Kelebek Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Sarı Altın Kelebek Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.