Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Yonca Baget Yüzük

2.207,00 TL

Yonca baget yüzük, zarafetin güncel ve ilham verici tarzı ile herkesi büyülemeye hazırlanıyor. Şekillerle hislere dokunan baget yüzük, ince ışıltılarını parmaklarına bırakıyor. Yonca çoğunlukla üç yapraklıdır ve dört yapraklı yonca doğada nadiren görülür. Her bir yaprak ayrı bir anlamı barındırıyor. Birinci yaprak inancı, ikinci yaprak umudu, üçüncü yaprak aşkı, dördüncü yaprak ise şansı ifade ediyor. Dört yaprağın da var olması ile her şeyin tamam olduğuna inanılıyor. Yonca, şansı daima kendine çektiğini, inancını ve aşkını vurguluyor. Bagetin estetik güzelliği ve yoncanın yüksek enerjisi, beyaz altının iyileştirici gücü ile hislerini aktarma arzusunu ön plana çıkarıyor.

Stok Kodu 14A2O61688
Barkod 14A2O61688 - Gram : 1,77 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,77 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Yonca Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Yonca Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Yonca Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Yonca Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Yonca Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.