Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın YarımTur Baget Bilezik

18.958,00 TL

Işıltılı taşların düzenli dizilimi ışığa yön veriyorken, asilliğin sade pırıltılar ile birleşimi modern tarza bürünüyor. Beyaz Altın Yarım Tur Baget Bilezik ile sade ama sıradışı olmak senin elinde! Şık gecelerine eşlik etmek ve teninde büyüleyici bir etki bırakmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A23T02636
Barkod 14A23T02636 - Gram : 8,25 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 8,25 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın YarımTur Baget Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın YarımTur Baget Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın YarımTur Baget Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın YarımTur Baget Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın YarımTur Baget Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.