Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük

2.400,00 TL

Beyaz altının görsel ve yapısal kuvveti, oval tektaşın zarif estetiği ile birleşiyor. Tırnak detayı teninizin narin dokusunda yeniden güzelleşiyor. Işığın zarafetı ile çarpıcı kalıyorken, tektaşın gücünü zarifçe yansıtıyor. Tektaş yüzükte sadelikten yana olanlar, estetik algıları yeniden şekillendiriyorlar. Tektaş yüzük, her devirde biricikliğinizin biricik nişanesi olmaya devam ediyor.

Stok Kodu 14A2O62374
Barkod 14A2O62374 - Gram : 1,70 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,70 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.