Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük

2.047,00 TL

Beyaz altının ilham veren kuvveti, tektaşın zarif estetiği ile birleşiyor. Altılı tırnak detayı tenin narin dokusuna net ve keskin bir yorum katıyorken; ışıltın daima çarpıcı kalıyor. Montür kısmındaki estetik dokular, çizgilerin gücünü ortaya koyuyor. Modern tasarım, kalite ve sağlamlığın vurgusunu, beyaz altın rengi ile keskin bir şekilde gerçekleştiriyor. Tektaş yüzüğün kenar kanadında bulunan zarafet dolu taşlar, şekillerin ışıltılı ve estetik yanlarını ortaya koyuyor.

Stok Kodu 14A2Y71454
Barkod 14A2Y71454 - Gram : 1,70 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.