Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük

5.165,00 TL

Beyaz altının ilham veren kuvveti, tektaşın zarif estetiği ile birleşiyor. Kare tırnak detayı teninizin narin dokusunda yeniden yorumlanıyorken; tektaş yüzük ışıltısı daima çarpıcı kalıyor. Modern tasarım, kalite ve sağlamlığın vurgusunu, beyaz altın rengi ile keskin bir şekilde gerçekleştiriyor. Minik taşların, kanattaki sıralı geçişleri; zengin dokuyu hissettiriyor.Tektaş yüzük, her devirde biricikliğinizin biricik nişanesi olmaya devam ediyor.

Stok Kodu 14A1A50931
Barkod 14A1A50931 - Gram : 3,91 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,91 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap