Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Vidalı Küpe

2.091,00 TL

Badem tırnak vurgusu kulağınızın narin dokusunda yeniden güzelleşiyor. Işığın badem tırnak ile çarpıcı kalıyorken, tektaşın gücünü zarifçe yansıtıyor. Vidalı tasarım, kalite ve sağlamlığın yanı sıra vücut sağlığınızı da düşünüyor.

Stok Kodu 14A1T50907
Barkod 14A1T50907 - Gram : 1,75 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Vidalı Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Vidalı Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Vidalı Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Vidalı Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Vidalı Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap