Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Kolye

1.742,00 TL

Tırnak vurgusu teninizin narin dokusunda yeniden güzelleşiyor. Işığınız modern dokunuş ile çarpıcı kalıyorken, tektaşın gücünü zarifçe yansıtıyor. Estetik tasarım, kalite ve sağlamlığın vurgusunu, keskin bir şekilde gerçekleştiriyor.

Stok Kodu 14A1N40806
Barkod 14A1N40806 - Gram : 1,46 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.