Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Baget Yüzük

7.082,00 TL

Beyaz altının enerjisi teninizin narin dokusunda yeniden yorumlanıyorken; baget yüzük ışıltısı daima çarpıcı kalıyor. Beyaz altının ilham veren kuvveti, tektaşın zarif estetiği ile birleşiyor. Işıltı ve mutluluğun ifadesi olan, trendlerden hiç düşmeyen Beyaz Altın Baget Yüzük sade ve klasiğin modern tavrıyla bütünleşerek zarif kadınlarımızın tercihi olmaya devam ediyor.

Stok Kodu 14A23E03749
Barkod 14A23E03749 - Gram : 2,41 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,41 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Tektaş Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.