Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Su Yolu Bileklik

8.782,00 TL

Altın su yolu bileklik zarafetin şekil almış hali olarak şıklık kulvarında yerini alıyor. Beyaz altın rengi ile saf ve berrak bir görünüm elde ederken sıralı taşları, ışığı ile güzelleştirmek için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1L53013
Barkod 14A1L53013 - Gram : 7,69 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Su Yolu Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Su Yolu Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Su Yolu Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Su Yolu Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Su Yolu Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap