Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Su Yolu Baget Bileklik

26.314,00 TL

Zarafetin ötesindeki ışıltılı bir yolculuğa hazır mısın? Naif ve duru tasarımıyla adeta kendini kuğu gibi hissedeceğin Su yolu baget bileklik ile özel gecelerinin yıldızı sen ol ve zarif tarzıyla tüm gözleri üzerine çekmeye hazır ol!

Stok Kodu 14A3Y98306
Barkod 14A3Y98306 - Gram : 8,96 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 8,96 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Su Yolu Baget Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Su Yolu Baget Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Su Yolu Baget Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Su Yolu Baget Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Su Yolu Baget Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.