Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Sırataş Yüzük

7.665,00 TL

Şıklık ve ışıltının en güzel yansıması olan ve halk arasında beştaş yüzük olarak geçen kadınların vazgeçilmezi Sırataş yüzük özel günlerinizde eşsiz parçası olmak için çok doğru bir seçim. Işıltısıyla göz kamaştıran bu Beştaş yüzükler yıllar içinde büyüyen aileyi ifade eder ve aşk, sadakat, mutluluk, bereket anlamlarınıda içerir. Böylesine derin tutkuların en parıltılı ifadesini teninizde yansıtmaya ne dersiniz?

Stok Kodu 14A3H98601
Barkod 14A3H98601 - Gram : 3,24 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,24 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Sırataş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Sırataş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Sırataş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Sırataş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Sırataş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.