Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Sırataş Baget Yüzük

2.870,00 TL

Modern ve en şık kesim türlerinden biri olan baget tarzı ile ışıltılı havayı yakala! Beştaş baget altın yüzüğün dikdörtgen stili, prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Altın baget beştaş yüzük, genellikle evliliğin beşinci yılından sonra tercih ediliyorken, her bir taşı farklı anlamları vurguluyor. Bunlar; mutluluk, huzur, sadakat, aşk ve bereket şeklinde ifade ediliyor. Baget beştaş yüzükler, üçlü şekilde sıralanırken çevrelerini ışıltılı minik taşlar kuşatıyor. Beyaz altının beşli baget duruşu parmaklarını sevgi ile kavramak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2O62429
Barkod 14A2O62429 - Gram : 2,44 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,44 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Sırataş Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Sırataş Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Sırataş Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Sırataş Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Sırataş Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.