Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Set Bileklik

4.051,00 TL

Altın bileklik, nazik ve zarif bir estetikle bileğini sarıyorken, lotusun ışıltısını güçlü bir şekilde yansıtıyor. İnce dokunuşlar ile tasarlanan stili, beyaz altının asil rengi ile birleşiyor. İsteğine bağlı olarak hem set şeklinde, hem de ayrı alabileceğin set bileklik, her gününden memnun kalman için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2S66709
Barkod 14A2S66709 - Gram : 3,40 gram
Renk Beyaz
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Set Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Set Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Set Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Set Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Set Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.