Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Mavi Taşlı Vidalı Küpe

2.146,00 TL

Özel günlerine farklı bir renk kat ve her yeri mavi ile boya! Minik baget taşlar büyük mavi taşı çevreliyor. "Ben buradayım" vurgusu güç kazanırken, mavinin varlığı; kulağında ihtişamlı bir göz alıcı etki oluşturuyor.

Stok Kodu 14A0T01275
Barkod 14A0T01275 - Gram : 1,87 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Mavi Taşlı Vidalı Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Mavi Taşlı Vidalı Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Mavi Taşlı Vidalı Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Mavi Taşlı Vidalı Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Mavi Taşlı Vidalı Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap