Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Mavi Taşlı Set Bileklik

7.018,00 TL

Damla safir taşı sarmaşık şekilde çevreleyen ışıltılı taşların dansı ışığı yakalıyor. Beyaz altın renginin parlaklığı, zarafeti ve şıklığı estetik tasarımla birleşiyorken tasarım set altın bileklik, zarafeti her anında tatman için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1L53869
Barkod 14A1L53869 - Gram : 4,63 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,63 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Mavi Taşlı Set Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Mavi Taşlı Set Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Mavi Taşlı Set Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Mavi Taşlı Set Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Mavi Taşlı Set Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.