Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Kare Tektaş Yüzük

2.090,00 TL

Beyaz altının ilham veren kuvveti, tektaşın zarif estetiği ile birleşiyor. Kare tektaş detayı tenin narin dokusunda yeniden yorumlanıyorken; ışıltın daima çarpıcı kalıyor. Modern tasarım, kalite ve sağlamlığın vurgusunu, zirkon taşı çevreleyen ışıltılı taşlar ile keskin bir şekilde gerçekleştiriyor. Tektaş yüzüğün kenar kanadında sıralanan zarafet dolu minik taşlar, estetiğin ince ve ışıltılı yanını ortaya koyuyor. Tektaş altın yüzükler, her devirde biricikliğinizin biricik nişanesi olmaya devam ediyor.

Stok Kodu 14A1E59418
Barkod 14A1E59418 - Gram : 1,98 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Kare Tektaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Kare Tektaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Kare Tektaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Kare Tektaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Kare Tektaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.