Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Kare Tektaş Yüzük

6.622,00 TL

Beyaz altının ilham veren kuvveti, tektaşın zarif estetiği ile birleşiyor. Kare detayı teninizin narin dokusunda yeniden yorumlanıyorken; ışıltın daima çarpıcı kalıyor. Montür kısmındaki estetik dokular, çizgilerin gücünü ortaya koyuyor. Modern tasarım olan tektaş yüzük, kalite ve sağlamlığın vurgusunu, beyaz altın rengi ile keskin bir şekilde gerçekleştiriyor.

Stok Kodu 14A23E01300
Barkod 14A23E01300 - Gram : 2,31 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,31 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Kare Tektaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Kare Tektaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Kare Tektaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Kare Tektaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Kare Tektaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.