Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Beştaş Yüzük

3.181,00 TL

Beştaş altın yüzüğün estetik stili, prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Altın beştaş yüzük, genellikle evliliğin beşinci yılından sonra tercih ediliyorken, her bir taş farklı anlamları vurguluyor. Mutluluk, huzur, sadakat, aşk ve bereket, bu yüzüğün temel taşlarını ifade ediliyor. Altın beştaş yüzük, yüksek montürü, dinamik görünümü ile kendi gücünü hissetmeni sağlıyor. Beyaz altının anlamlı duruşu parmaklarını kavramak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1A50787
Barkod 14A1A50787 - Gram : 2,48 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,48 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Beştaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Beştaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Beştaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Beştaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Beştaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap